2016 Öğrenci Üye Staj Çalışması

Sayın yetkili,

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi bünyesinde, üniversitede meslek disiplinlerimizin birinden öğrenimine devam eden ve mezun olduğunda meslektaşımız olacak olan meslektaş adaylarımız için çeşitli çalışmalar, etkinlikler yapılan, 3127 kayıtlı üyesi bulunan MMO İstanbul Şube Öğrenci Komisyonu mevcuttur. Bu çalışmalardan biri de mesleki faaliyetlerini geliştirebilecek, üniversitede aldıkları teorik eğitimi nitelikli bir şekilde pratiğe dönüştürebilecekleri staj çalışmalarıdır.

Üniversite, oda, sanayi arası gelişime de katkı sunan bu çalışmada staj yapmak isteyen öğrencilerle, staj imkânı bulabilecekleri firmalar arasında bir köprü kurmak, iletişim ve çeşitli sebeplerle staj yeri bulamama gibi sorunları ortadan kaldırmak için uzun zamandır staj çalışması yapıyoruz. Bu çalışmalarda sizlerin de sayesinde birçok öğrencimiz stajlarını nitelikli bir şekilde gerçekleştirdiler.

 

Bu öğrenim dönemi sonunda öğrenci üyelerimizin ve bu çalışmalardan faydalanmak isteyen üniversite öğrencilerinin stajlarını gerçekleştirebilmeleri için sizden, firmanızda staj yapmak üzere size yönlendirebileceğimiz öğrenci kontenjanını Şubat, Mart, Nisan ayları içerisinde belirtmenizi rica ediyoruz. Bu çalışmada öncelikle geçmiş yıllardaki yardımlarınız için teşekkür eder, desteklerinizin devam edeceğini temenni ederiz.

 

Saygılarımızla.

 

Staj için gerekli olan bilgileri ve kontenjanı belirtmek için ekte bulunan formu doldurarak, aşağıdaki iletişim adreslerine iletebilirsiniz.

İletişim:

Mesut Geçgel – Makina Mühendisi

Üye İlişkileri Birimi – Öğrenci Üye Sorumlusu

mesut.gecgel@mmo.org.tr

05542421231

02122529500 – 119