Ana Menü
Ana Sayfa
Mühendis Girişi
Firma Girişi
Mühendis Kayıt
Firma Kayıt
 
 MÜHENDİS KAYIT

Lütfen Açıklamaları Dikkatle Okuduktan Sonra Kayıt İşlemine Başlayınız.

- İş&Mühendis; MMO İstanbul Şubesi'nin Üyelerine Sunduğu Bir Hizmettir. İş Arayan Mühendisleri ve Mühendis Arayan Firmaları Oda'mız Aracılığı İle Buluşturmayı Amaçlayan Sistemimizden Faydalanabilmek İçin Oda Üyesi Olmalısınız.

- Kayıt İşlemi 5 Aşamadan Oluşmaktadır. (Kişisel Bilgiler, İletişim Bilgileri, Eğitim Bilgileri, İş Bilgileri ve Site Kullanıcı Bilgileri)

- Kaydınızın Tamamlanabilmesi ve Sistemimizi Kullanabilmeniz İçin Bu Aşamalardaki Zorunlu Bilgileri Eksiksiz Doldurmalısınız.
Sitemizi Kullanabilmeniz İçin Gerekli Olacak Kullanıcı Adı ve Şifre Bilgileri Son Aşamada Girilecektir. Kullanıcı adı ve şifre belirlerken lütfen Türkçe karakter kullanmayınız.

- Tüm Aşamalarda Doldurulması Zorunlu Alanlar * İşareti İle Belirtilmiştir.

- Kaydınız Tamamlandıktan Sonra Site Yöneticisinin Onay Süreci Başlar. Site Yöneticimiz Girdiğiniz Bilgileri Kontrol Ederek Üyeliğinize Onay Verdikten Sonra Sistemi Kullanmaya Başlayabilirsiniz. Bu Süreç 1-2 İşgünü Sürebilir. Kontrol İşlemi Sırasında Kaydınızın Kabul Edilebilmesi İçin Lütfen Geçerli Bilgilerinizi (Örneğin Oda Sicil Nosu) Giriniz.

- Öğrenci Üyelerimiz Sistemden Yararlanabilmek İçin Öğrenci Üye Sicil Numaralarını Kullanabilirler.

- Özgeçmiş Bilgilerinizin Tüm Firmalar Tarafından Görülebilir Olmasını İstemiyorsanız Gerekli Alanda (Evet/Hayır) İşaretlemesi Yapmayı Unutmayınız.

- Kaydınız Site Yöneticisi Tarafından Onaylandıktan Sonra Sistem İçinde İş İlanlarını Görebilir, Arama Yapabilirsiniz.

- Sitede Yayınlanan İş İlanlarının İçeriklerinden Yayınlayıcı Firma Sorumludur. Aynı Şekilde Kayıtlı Mühendis Bilgilerindeki Herhangi Bir Yanıltıcı Bilgi Sorumluluğu da Kayıt Olan Mühendise Aittir. Site Yönetimi Tüm Mühendis&Firma Kayıtlarını ve İş İlanlarını Denetlemek, Gerekli Gördüğü Takdirde Bu kayıtları İptal Etmek Hakkına Sahiptir.

KAYIT İŞLEMİNE BAŞLAMAK İÇİN TIKLATINIZ